Роман Яремчук забив шостий гол у чемпіонаті Бельгії

11 лютого 2018, 14:06
У битві двох екс-гравців "Динамо" перемогу здобув нинішній футболіст "Гента"

Колишній форвард київського "Динамо" Роман Яремчук відзначився голом у поєдинку 26-го туру чемпіонату Бельгії між "Гентом", кольори якого він нині захищає, і "Сент-Труйденом" іншого українця Романа Безуса (3: 0).

Романчук вийшов в стартовому складі своєї команди і провів на полі весь матч, а ось Безус просидів весь поєдинок на лаві запасних.

На 56-й хвилині українець прийняв передачу від партнера, перебуваючи в районі кута штрафного, підробив м'яч і завдав красивого обвідного удару в дальній кут. Допоміг голу і захисник гостей, який спробував підставитися під м'яч, але так і не зумів його заблокувати.

Нагадаємо, Яремчук перейшов у "Гент" влітку з київського "Динамо". Сторони підписали контракт на чотири роки . Кияни заробили на продажу свого вихованця 2 мільйони євро . Це вже 6 гол в поточному сезоні .

Після трансферу вихованець столичного клубу зізнався, що більше не хоче зв'язуватися з "Динамо".

Українець дебютував за свою нову команду 27 серпня, вийшовши на чотири останніх хвилини матчу проти " Андердехта". Свій перший гол за "Гент" Роман Яремчук забив 3 листопада в ворота " Стандарда " , за який виступає ще один українець Валерій Лучкевич .