"Рома" обійшла "Челсі" і "Атлетіко" в групі Ліги чемпіонів

6 грудня 2017, 00:09
З групи С Ліги чемпіонів в 1/8 фіналу вийшли "Рома" і "Челсі", а "Атлетіко" зіграє в Лізі Європи

"Рома" виграла групу С Ліги чемпіонів. фото AFP

Мадридський "Атлетіко" в гостях зіграв внічию з лондонським "Челсі" в матчі заключного шостого туру групового етапу футбольної Ліги чемпіонів і не вийшов в плей-офф турніру.

Зустріч групи C пройшла у вівторок в Лондоні і завершилася з рахунком 1:1. У складі "Атлетіко" відзначився Сауль Ньігес (56-я хвилина). На 75-й хвилині в свої ворота м'яч забив захисник мадридців Стефан Савич.

У паралельному матчі квартету C італійська "Рома" вдома перемогла азербайджанський "Карабах" з мінімальним рахунком 1:0.

За підсумками групового етапу перше місце зайняла "Рома" (11 очок), друге – "Челсі" (11), третє – "Атлетіко" (7), четверте – "Карабах" (2).

"Рома" і "Челсі" зіграють в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, "Атлетіко" виступить в плей-офф Ліги Європи, "Карабах" завершив виступ в єврокубках цього сезону.

У групі А Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" обіграв ЦСКА з рахунком 2:1і відправив москвичів у Лігу Європи. Другу путівку в плей-офф отримав "Базель", в гостях обіграв "Бенфіку" (2:0).

У групі В "Баварія" на своєму полі обіграла "ПСЖ" з рахунком 3:1. Обидві команди вийшли в плей-офф турніру. "Селтік" програв вдома бельгійському "Андерлехту" 0:1, але посів третє місце в продовжить боротьбу в Лізі Європи.

Нагадаємо, що один з поєдинків шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів пройде в Харкові: наш сайт проводить онлайн матчу "Шахтар" – "Манчестер Сіті".