"Рома" – "Ліверпуль": 600 мільйонів євро на полі зі стартових хвилин

2 травня 2018, 20:12
Сумарна вартість футболістів стартових складів двох клубів досягає круглої суми

Мохамед Салах - найдорожчий футболіст матчу. фото AFP

У середу відбудеться матч "Рома" – "Ліверпуль" в півфіналі Ліги чемпіонів. Команди зіграють матч-відповідь після того, як в Англії "Ліверпуль" здобув упевнену перемогу з рахунком 5: 2. Команда Юргена Клоппа однією ногою в київському фіналі Ліги чемпіонів, але всі пам'ятають подвиг римлян в матчі з "Барселоною" у чвертьфіналі (1: 4 на виїзді і 3: 0 вдома). "Рома" – "Ліверпуль": трансляція матчу з похвилинним коментарем, фото і відео доступні на нашому сайті.

Зі стартових хвилин поєдинку в Римі на поле вийдуть футболісти, сумарна оцінна трансферна вартість яких становить круглу суму. Так, лише 22 гравців, яких експерти називають в старті матчу, оцінюються в 600 мільйонів євро!

Найдорожчий футболіст матчу "Рома" – "Ліверпуль" – нападаючий англійців Мохамед Салах, вартість якого становить 80 мільйонів євро. У англійців на 60 мільйонів потягнув Садіо Мане, на 50 – Вірджіл ван Дейк і Роберто Фірміно. У складі господарів гравці трохи дешевші: по 45 мільйонів коштують воротар Алісон Бекер та півзахисник Раджа Наїнгголан, 35 – Костас Манолас.

При цьому сумарна вартість всіх гравців "Роми" (не тільки 11-ти стартових) становить 389 мільйонів євро, "Ліверпуля" – 548 мільйонів, разом – 937 мільйонів євро (1,12 мільярда доларів).