Роджер Федерер програв греку Ціціпасу і вилетів з Australian Open

20 січня 2019, 14:29
Швейцарський тенісист завершив виступ на першому в році турнірі "Великого шолома"

/ Фото: AFP

Чинний переможець Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу швейцарець Роджер Федерер не зміг захистити свій титул, програвши в четвертому колі Australian Open греку Стефаносу Ціціпасу. Зустріч між Федерером (№3 світового рейтингу) і Ціціпасом (№15) в неділю завершився перемогою грека з рахунком 3: 1 (6: 7, 7: 6, 7: 5, 7: 6). Матч тривав 3 години і 45 хвилин, за цей час Федерер виграв 166 розіграшів, а його суперник – 178.

У чвертьфіналі 20-річний Ціціпас битиметься з іспанцем Роберто Баутістою Агутою.

Нагадаємо, що днями працівник Australian Open не пустив Роджера Федерера на корт без пропуску. Охоронець почав вимагати у легендарного тенісистка акредитацію, а Роджер спокійно почекав, поки йому принесли документ.

Зазначимо, що найкраща тенісистка України Світоліна вдруге в кар'єрі вийшла в 1/8 фіналу Australian Open. Еліна Світоліна обіграла Чжан Шуай з Китаю – 4: 6, 6: 4, 7: 5.

Раніше друга ракетка України Леся Цуренко вилетіла з Australian Open. Українська тенісистка взяла всього два гейми в матчі з американкою Анісімовою.