Рикошет вивів збірну Швеції в чвертьфінал чемпіонату світу

3 липня 2018, 19:02
Скандинави в 1/8 фіналу обіграли команду Швейцарії

Форсберг приніс перемогу Швеції. Фото AFP

Сьогодні став відомий ще один чвертьфіналіст чемпіонату світу з футболу. Збірна Швеції мінімально обіграла команду Швейцарії, завдяки голу Еміля Форсберга.

Перший тайм вийшов досить нудним і запам'ятався єдиним гольовим моментом, який створили шведи. На 41-й хвилині після прострільної передачі Лустіга Екдаль з семи метрів без опіки не влучив у ворота.

Після перерви шведи віддали суперникам ініціативу і намагалися грати другим номером, сподіваючись на контратаки. І це принесло плоди на 66-й хвилині. Форсберг отримав м'яч поблизу штрафного, змістився ближче до центру і низом пробив, м'яч влучив у ногу захиснику і влетів у ворота.

Цей же Форсберг ще раз здорово зіграв, коли на 79-й хвилині виніс м'яч з лінії воріт після удару Емболо.

У кінцівці зустрічі швейцарці пішли на штурм і пропустили випад суперників. Ольссон вийшов один на один і був зупинений Лангом. Рефері вилучив швейцарця і призначив пенальті. Але після відеоповтору змінив своє рішення, тому що порушення було до штрафного майданчика. Шведи не протестували, адже удар Тойвонена і сейв Зоммера стали останніми в матчі.

У чвертьфіналі збірна Швеції зіграє з переможцем пари Колумбія – Англія. Цей матч розпочнеться сьогодні о 21:00. Ми ведемо онлайн-трансляцію матчу Колумбія – Англія.