Льюїс Хемілтон здобув 35-ту перемогу в кар'єрі

12 квітня 2015, 10:45
Гран-прі Китаю в Формулі-1 виграв чинний чемпіон світу, слідом за ним фінішували Росберг і Феттель

У неділю пройшла гонка Гран-прі Китаю. Фото AFP

Гонка третього етапу чемпіонату світу у Формулі-1 – Гран-прі Китаю – завершилася в неділю на трасі в Шанхаї.

Перемогу здобув чинний чемпіон світу британець Льюїс Хемілтон, для якого ця перемога стала 35-ю в кар'єрі на етапах Формули-1. Також на подіум потрапили німецькі гонщики Ніко Росберг і Себастьян Феттель, що зайняли друге і третє місця.

Слідом фінішували Кімі Райкконен, Феліпе Масса, Вальттері Боттас, Роман Грожан, Феліпе Наср, Даніель Ріккардо і Маркус Еріксон.

Раніше в суботу Льюїс Хемілтон вп'яте в кар'єрі виграв кваліфікацію Гран-прі Китаю, порівнявшись по цьому показнику з легендарними гонщиками Міхаелем Шумахером, Айртоном Сенною і Хуаном Мануелем Фанхіо.

Наступний етап чемпіонату світу-2015 у Формулі-1 пройде в Бахрейні 17-19 квітня.