Реванш за Суперкубок: "Шахтар" в гостях обіграв "Динамо"

10 серпня 2019, 19:00
"Гірники" перемогли киян у третьому турі чемпіонату України

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Чемпіонат України тільки набирає обертів, а вболівальникам вже принесли головну страву першого кола. Сьогодні в Києві зустрілися "Динамо" і "Шахтар" в третьому турі УПЛ. Ми вели онлайн-трансляцію поєдинку "Динамо" – "Шахтар".

Ці команди відкривали сезон поєдинком за Суперкубок. І тоді "Динамо" здобуло вольову перемогу – 2:1.

Сьогодні "гірники" взяли реванш з таким же рахунком. Відкрив рахунок "Шахтар" на 21-й хвилині. Після передачі з правого флангу, Мораес в один дотик п'ятою переправив м'яч у кут. Незабаром донецький клуб мав шанс подвоїти свою перевагу, але з гарної позиції Марлос потрапив в штангу.

А незабаром "Динамо" відігралося. З дальнім ударом Гармаша не впорався П'ятов і випустив м'яч з рук, цієї миті вистачило Родрігесу, щоб встигнути головою відправити м'яч у сітку. Це перший гол люксембурзького форварда за "Динамо".

На початку другого тайму команди обмінялися напівмоментами, а потім забив "Шахтар". Марлос накрутив двох захисників у штрафному і пробив, м'яч рикошетом від Миколенка залетів у ближній кут.

Був шикарний момент у "гірників" забити і третій гол, але Дентіньо не влучив у порожні ворота.

Дивіться відео голів матчу "Динамо" – "Шахтар".

"Динамо" – "Шахтар" – 1:2