Реванш не вдався: Цуренко знову програла Халеп

20 лютого 2019, 13:13
Українській тенісистці не вдалося вийти в чвертьфінал турніру в ОАЕ

/ Фото: AFP

Другий тиждень поспіль жереб зводить українку Лесю Цуренко і екс-першу ракетку світу Сімону Халеп. Спочатку в Досі, а тепер і в Дубаї перемогу відсвяткувала румунка. Матч тривав 1 годину 19 хвилин і завершився перемогою Халеп в двох сетах з рахунком – 6: 3, 7: 5.

Сімона 1 раз подала навиліт, зробила 1 подвійну помилку і реалізувала 7 з 10 брейк-пойнтів. На рахунку Лесі жодного ейса, 2 подвійні помилки і 4 брейки.

Тепер у чвертьфіналі турніру Сімона Халеп зіграє з переможницею поєдинку Аріна Соболенко (Білорусь) – Белінда Бенчіч (Швейцарія).

Нагадаємо, чинною чемпіонкою турніру в Дубаї є інша українка Еліна Світоліна, яка раніше пробилася в третій раунд. Українка зіграє проти іспанки Гарбіньє Мугуруси .