Рекордний стрибок української красуні Юлії Левченко

13 серпня 2017, 10:38
Українка поліпшила свій особистий рекорд і завоювала "срібло" чемпіонату світу в Лондоні

Юлія Левченко. Фото AFP

Українка Юлія Левченко в суботу завоювала "срібло" чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні в стрибках у висоту . Головна красуня української збірної зуміла поліпшити особистий рекорд і взяти планку на висоті 2,01 метра . Повідомляється також , що це повторення світового рекорду для її вікової категорії .

Нагадаємо , що наші читачі протягом Олімпіади-2016 в Ріо – де – Жанейро голосували за найкрасивішу українську спортсменку на іграх в Ріо . Тодіперемогла саме Юлія Левченко.
Це перша медаль України на чемпіонаті світу – 2017 . Сьогодні помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко, який раніше пробився у фінал.
У суботу також пройшов останній забіг в кар'єрі легендарного спринтера Усейна Болта , який після чемпіонату світу завершує кар'єру . Ямаєць біг за свою країну на останньому етапі естафети і не зміг фінішувати через травму.