Рекордна суха серія збірної Ірану у відборі на ЧС перервалася на 1121 хвилині

5 вересня 2017, 21:24
Команда не пропускала з листопада 2015 року

Фото AFP

Півзахисник збірної Сирії Тамер Хадж відзначився голом на 13-й хвилині матчу азіатського відбору ЧС-2018 з командою Ірану. У підсумку матч завершився нічиєю 2: 2.

Таким чином, перервалася рекордна суха серія кваліфікації чемпіонату світу – збірна Ірану не пропускала протягом 1121 хвилини.

Востаннє до сьогоднішнього дня команда Карлуша Кейруша в кваліфікації пропускала в листопаді 2015 року в матчі з командою Туркменістану (3: 1).

Нагадаємо, що збірна Ірану в червні достроково оформила вихід на чемпіонат світу, який пройде в Росії. Сьогодні в компанію до Ірану приєдналася команда Південної Кореї.

Нагадаємо, сьогодні свій матч відбору на ЧС-2018 проведе збірна України. Суперником підопічних Андрія Шевченка стане команда Ісландії. Матч розпочнеться о 21:45. Пряма текстова онлайн трансляція на segodnya.ua.