Ребров: "Ми вилетіли з Ліги Європи гідно, нам нема в чому дорікнути"

24 квітня 2015, 00:53
Наставник "Динамо" сумнівається у видаленні Ленса, але нікого не звинувачує у поразці

Сергій Ребров. Фото AFP

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров після поразки від "Фіорентини" (0:2) в інтерв'ю телеканалу "Футбол 2" прокоментував дії своєї команди.

"Я думаю, нам нема в чому дорікнути в цій Лізі Європи. Хлопці віддавалися, виривали навіть дуже важкі матчі. Сьогодні протистояли дуже серйозному супернику. Напевно, вони по праву перемогли. Сумніви з видалення Ленса у мене є, але ми вилетіли з турніру гідно.

Як на мене, ніяких помилок не було. "Фіорентина" грала вдома, вони завжди контролюють тут м'яч. Ми намагалися оборонятися компактно, але ця команда з дуже сильним потенціалом в атаці, у них були моменти в першому таймі. Звичайно, після видалення було непросте, але навіть вдесятьох в кінці гри ми створили моменти і могли зрівняти рахунок.

Кравець ще після Луцька скаржився на біль у привідному м'язі. Вчора тренувався нормально, але ми вирішили не ризикувати перед "Шахтарем", тому що у нас всього залишилося два нападники. Артема не взяли навіть на заміну, щоб не посилити травму.

Ленс? У першому моменті він боровся, отримав картку в боротьбі. Не можу сказати, була картка чи ні. Таких моментів була маса сьогодні. У моменті симуляції – я його не бачив. Я схиляюся, що був пенальті. Навіть якщо не пенальті, то симуляції точно не було. Його дійсно вдарили по нозі.

Гол Гомеса не зламав команду. У другому таймі команда діяла компактно, хлопці діяли і за того хлопця, якого видалили. Я вдячний їм. Складно протистояти вдесятьох команді з таким потенціалом в атаці", – сказав Сергій Станіславович.