"Реал" вийшов у фінал Ліги чемпіонів, де зіграє з "Ювентусом"

10 травня 2017, 23:41
У повторному матчі 1/2 фіналу "Атлетіко" обіграв "Реал" з рахунком 2:1, але для виходу в фінал цього не вистачило

У середу в мадридському дербі у повторному півфінальному матчі Ліги чемпіонів "Атлетіко" обіграв "Реал" з рахунком 2:1. Перший матч тиждень тому виграв "Реал" з рахунком 3:0, тож за сумою двох ігор саме команда Зінедіна Зідана проходить у фінал.

Початок матчу вийшов багатообіцяючим: завдяки двом швидким голам Сауля Ньїгеса і Антуана Грізманна (з пенальті) "Атлетіко" виявився близьким до сенсації. Проте розвинути успіх господарям не вдалося. У кінцівці першого тайму Іско вдало зіграв на добиванні, зробивши рахунок 2:1.

Для проходу до наступного раунду "Атлетико" знову потрібно було забивати тричі, але команда Дієго Сімеоне у другому таймі не забила жодного м'яча.

Фінал Ліги чемпіонів, в якому зіграють "Реал" і "Ювентус", відбудеться 3 червня в Кардіффі (Уельс).

"Атлетико" – "Реал" – 2:1 (2:1)

Голи: Сауль (12), Грізманн (16, пен) – Іско (42)

Відео-повтори та яскраві фото матчу "Атлетико" – "Реал"