"Реал" виграв у "Вільярреала", програючи два м'ячі

26 лютого 2017, 23:40
Мадридський гранд повернув собі перше місце в турнірній таблиці

Фото AFP

Мадридський "Реал" у матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії героїчно вирвав перемогу у "Вільярреала".

До 56-ї хвилини "вершкові" горіли " з рахунком 0:2 – у "Вільяррела" відзначилися Трігерос і Бакамбу.

Втім, опускати руки підопічні Зінедіна Зіндана навіть не думали. Спочатку Гарет Бейл скоротив рахунок у матчі, а потім Кріштіану Роналду реалізував 11-метровий удар.

А на останніх хвилинах Альваро Мората, який вийшов на заміну, забив вирішальний гол і приніс "Реалу" чергову перемогу.

"Реал" повернув собі перше місце в турнірній таблиці, посунувши звідти "Барселону" і має матч у запасі.

"Вільярреал" – "Реал" – 2:3

Голи: Трігерос (50), Бакамбу (56) – Бейл (64), Роналду (74, пен), Мората (83)

"Вільярреал": Асенхо (Фернандес, 35), Мусаккьо, Коста, Маріо Гаспар, Руїс, Дос Сантос, Трігерос (Родрі Ернандес, 75), Соріано, Кастільєхо, Бакамбу, Адріан (Черишев, 57).

"Реал": Навас, Пепе, Марсело, Карвахаль, Рамос, Модріч, Каземіро (Іско, 58), Кроос, Бейл (Васкес, 89), Роналду, Бензема (Мората, 77).

Попередження: Соріано (73), Сольдадо (73).ич, Каземиро (Иско, 58), Кроос, Бэйл (Васкес, 89), Роналду, Бензема (Мората, 77).