"Реал" виграв Лігу чемпіонів!

29 травня 2016, 00:36
У серії післяматчевих пенальті "Реал" обіграв "Атлетіко" в Мілані

"Реал" виграв Лігу чемпіонів! Фото AFP

У Мілані завершився головний матч клубного сезону в Європі – фінал Ліги чемпіонів . На " Сан – Сіро " зустрічалися дві команди з Мадрида – " Реал " і " Атлетіко " .

На 15 -й хвилині капітан " Реала " Серхіо Рамос відкрив рахунок в матчі , забивши після подачі зі стандарту і пасу головою від Гарета Бейла . Однак при перегляді повтору видно , що в момент передачі Рамос , швидше за все , знаходився в офсайді . Дивіться самі:

У дебюті другого тайму " Атлетіко " отримав відмінний шанс зрівняти рахунок : за фол на Фернандо Торрес арбітр призначив пенальті . Однак Антуан Грізманн з 11 – метрової позначки потряс поперечину !

Але за 10 хвилин до фінального свистка " матрацники " змогли перевести поєдинок в додаткові тайми . Яннік Феррейра Карраско замкнув простріл з правого флангу – 1 : 1 .

У додатковий час команди були обережні і голів не пропустили . У серії пенальті перемогли гравці " Реала " : вирішальний удар забив Кріштіану Роналду !

Сьогоднішній фінал став повторенням вирішального матчу ЛЧ в 2014 році. Тоді в Лісабоні " Реал " вирвав перемогу , забивши три голи в додатковий час – 4 : 1 .