"Реал" зганьбився в матчі чемпіонату Іспанії

1 вересня 2014, 09:58
Команда Анчелотті вела у два голи, але програла

<p>Фото AFP</p>

Мадридський "Реал" у другому турі чемпіонату Іспанії зазнав ганебної поразки від "Реал Сосьєдад" – 2:4.

При цьому "вершкові" до 11-ї хвилини зустрічі вели в рахунку 2:0 – відзначилися Серхіо Рамос і Гарет Бейл. Однак Сан-себастьянці не опустили руки і ще в першому таймі зрівняли рахунок, а в другій половині гри вирвали перемогу для своєї команди.

"Реал Сосьєдад" – "Реал" (Мадрид) – 4:2

Голи : Рамос (6), Бейл (11) – Мартінес (35), Сурутуса (41), Сурутуса (65), Вела (76).

"Реал Сосьєдад" : Субікараі, Сальдуа, Мартінес, Де ла, Бергара, Елустондо, Гранеро, Сурутуса, Прієто (Мікель, 83), Чорі (Вела, 60), Агіррече (Каналес, 60).

"Реал" : Касільяс, Карвахаль (Арбелоа, 77), Пепе, Рамос, Марсело, Кроос, Модрич (Хедіра, 74), Іско, Бейл, Родрігес, Бензема.

Попередження : Гранеро (17) – Карвахаль (36), Іско (82).