"Реал" обіграв "Кордову": Роналду отримав червону картку

24 січня 2015, 20:01
Футболісти мадридського клубу на останніх хвилинах вирвали перемогу в матчі чемпіонату Іспанії з "Кордовою"

Кріштіану Роналду був видалений на 82

Футболісти мадридського " Реала" на останніх хвилинах вирвали перемогу в матчі чемпіонату Іспанії з " Кордовою " .

Зустріч в Кордові завершилася з рахунком 2: 1 на користь гостей. Господарі відкрили рахунок вже на 3-й хвилині – з пенальті відзначився Набіль Гілас . "Реал " відігрався силами Каріма Бензема на 27 -й хвилині. Нападник " Реала " Кріштіану Роналду на 82 -й хвилині матчу отримав пряму червону картку .

За три хвилини до кінця основного часу арбітр зрівняв склади команд : за другий "гірчичник" з поля був видалений Феде Картабія , який зіграв рукою у своєму штрафному майданчику , а мадридці здобули право на пенальті, який реалізував Гарет Бейл ( 89).

"Реал" з 48 очками йде на першому місці в чемпіонаті , а " Кордоба " – 14 – а ( 18 очок).