"Реал" не зміг обіграти "Нумансію", але цього вистачило для виходу до 1/4 Кубка Іспанії

11 січня 2018, 10:10
По дублю в складі двох клубів оформили Лукас Васкес і Гільєрмо

"Реал" - "Нумансія" - 2:2. Фото: Getty Images

Мадридський "Реал" зіграв у результативну нічию "Нумансією", завоювавши путівку до чвертьфіналу Кубка Іспанії з футболу.

Зустріч у відповідь 1/8 фіналу, що відбулася в Мадриді в середу, завершилася з рахунком 2:2. У складі "Королівського клубу" дубль оформив Лукас Васкес (10-та і 59-та хвилини), у гостей два голи забив Гільєрмо (45 і 82).

Захисник "Нумансії" Дані Кальво на 91-й хвилині отримав другу жовту картку і був видалений з поля.

На початку цього року "Реал" повторив найгірший результат клубу за останні 10 років. Підопічні Зінедіна Зідана віддаляються від першого місця, а чотирьохматчева безвиграшна гостьова серія "вершкових" є найгіршим результатом для клубу з грудня 2008 року.

У першому матчі 1/8 фіналу Кубка "Реал" здобув перемогу над "Нумансією" з рахунком 3:0. Тоді голи забивали Гарет Бейль, Іско і Борха Майораль.

Нагадаємо, що днями Кріштіану Роналду показав свої індивідуальні трофеї: п'ять "Золотих м'ячів", "золоті бутси" та інші кубки. Фотографії були зроблені на батьківщині футболіста на острові Мадейра.