"Реал" без Роналду розгромив "Нумансію" в Кубку Іспанії

5 січня 2018, 00:41
Голи забивали Гарет Бейл, Іско і Борха Майораля

"Реал" розгромив "Нумансію". фото AFP

Футболісти мадридського "Реала" розгромили "Нумансію" в першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Лідер мадридського клубу п'ятикратний володар "Золотого м'яча" Кріштіану Роналду на матчі не поїхав.

Зустріч відбулася в четвер у Сорії і завершилася з рахунком 3:0 на користь "Реала", в складі якого голи забили Гарет Бейл (35-а хвилина, пенальті), Іско (89, пенальті) і Борха Майораля (90+1).

У складі господарів поля за дві жовті картки Пап Діаманка був видалений на 59-й хвилині.

В іншому матчі дня "Еспаньол" вдома поступився "Леванте" – 1:2. "Реал" і "Нумансія" проведуть матч-відповідь 10 січня, "Леванте" і "Еспаньол" – 11 січня.

Раніше в четвер "Барселона" не змогла обіграти "Сельту" в Кубку Іспанії. Каталонці другим складом зіграли на виїзді внічию – 1:1.

Нагадаємо, що днями Кріштіану Роналду показав свої індивідуальні трофеї: п'ять "Золотих м'ячів", "золоті бутси" та інші кубки. Фотографії були зроблені на батьківщині футболіста на острові Мадейра.

Нагадаємо, що в грудні Кріштіану Роналду отримав "Золотий м'яч" від France Football як кращий футболіст року.