Розірвали після перерви: суперник "Шахтаря" розгромив "Штутгарт"

27 жовтня 2018, 22:12
Німецький "Хоффенхайм" в матчі чемпіонату країни виграв з великим рахунком

Наймолодший тренер в історії Ліги чемпіонів

Суперник " Шахтаря " в Лізі чемпіонів – німецький " Хоффенхайм " – в матчі 9 – го туру Бундесліги на своєму полі розгромив " Штутгарт " з образливим рахунком 4 : 0 . Дивного в цьому немає нічого , оскільки в нинішньому чемпіонаті Німеччини"Штутгарт" після восьми турів розташувався на дні турнірної таблиціз вкрай негативною різницею забитих і пропущених м'ячів .

Але аутсайдеру вдалося протриматися до 48-ї хвилини. Це при тому, що гості вже на 8-й хвилині виявилися вдесятьох через вилучення аргентинського захисника Еміліано Інсуа.

Гра в меншості давалася "Штутгарту" до перерви, а ось після нього "Хоффенхайм" все ж домігся свого. Почин поклав голландський захисник Джошуа Бренет, через три хвилини показав себе бразильський форвард Жоелінтон, а на 57-й і 60-й хвилинах добив суперника алжирський нападник Ісхак Белфоділ.

Ця перемога підняла "Хоффенхайм" на 8-е місце в таблиці Бундесліги, причому це місце збережеться за командою Юліана Нагельсмана ще як мінімум тиждень: у неділю обійти її ніхто не зможе.

Нагадаємо, що на цьому тижні
"Хоффенхайм" в Лізі чемпіонів організував дуже видовищну нічию з "Ліоном".

А на старті цього сезону в Лізі чемпіонів з'ясувалося , що наставник "Хоффенхайма" Юліан Нагельсман став наймолодшим тренером в історії турніру.