Розгром "Шахтарем" "Базеля": названий найкращий гравець чвертьфіналу Ліги Європи

12 серпня 2020, 07:07
Найвищої оцінки від аналітиків удостоївся бразилець Тайсон, на рахунку якого гол плюс зароблене пенальті

Тайсон / Фото: Reuters

Аналітичний портал WhoScored найкращим гравцем матчу "Шахтар" – "Базель" назвав бразильського півзахисника "гірників" Тайсона. Нагадаємо, напередодні в німецькому Гельзенкірхені "Шахтар" розгромив "Базель" 4:1 і вийшов до півфіналу Ліги Європи, де 17 серпня зустрінеться з "Інтером".

У першому таймі чвертьфінального поєдинку з "Базелем" Тайсон відзначився голом з рикошетом від захисника суперників, після якого рахунок став 2:0 на користь "Шахтаря". А в другій половині гри Тайсон заробив пенальті, реалізоване Аланом Патріком, який практично зняв питання про переможця двобою.

За ці та інші вдалі дії у зустрічі з "Базелем" Тайсон отримав оцінку 8.9, ставши Man of the Match. До трійки найкращих гравців поєдинку, за версією WhoScored, увійшли також автор першого гола в поєдинку Мораес (8.6) і Марлос (8.4), в активі якого дві результативні передачі.

Огляд матчу "Шахтар" – "Базель" (4:1)

Раніше тренер "Базеля" заявив, що "Шахтар" створить проблеми "Інтеру" в півфіналі Ліги Європи завдяки своїй швидкості. "Думаю, що якась команда переможе з мінімальним рахунком", – дав прогноз Марсель Коллер.