Олімпіада-2020 проходить в Токіо / Фото: Reuters
У вівторок, 3 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 10 різних дисциплінах. Розклад 12-го дня Олімпіади-2020:
БАСКЕТБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
4:00 | чоловіки, 1/4 фіналу, #1 |
7:40 | чоловіки, 1/4 фіналу, #2 |
11:20 | чоловіки, 1/4 фіналу, #3 |
15:00 | чоловіки, 1/4 фіналу, #4 |
БЕЙСБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
13:00 | чоловіки, втішний раунд-I |
БОКС
Час | Дисципліна |
---|---|
5:00 | чоловіки, найлегша вага, 52 кг, 1/4 фіналу |
5:00 | чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/2 фіналу # 1 |
5:00 | чоловіки, легка вага, 63 кг, 1/4 фіналу |
5:00 | чоловіки, важка вага, 91 кг, 1/2 фіналу # 1 |
5:00 | жінки, легка вага, 60 кг, 1/4 фіналу |
5:00 | жінки, напівлегка вага, 57 кг, фінал |
11:00 | жінки, легка вага, 60 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | чоловіки, найлегша вага, 52 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/2 фіналу # 2 |
11:00 | чоловіки, легка вага, 63 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | чоловіки, важка вага, 91 кг, 1/2 фіналу # 2 |
11:00 | чоловіки, 2-га напівсередня вага, 69 кг, фінал |
БОРОТЬБА ВІЛЬНА
Час | Дисципліна |
---|---|
5:15 | жінки, напівважка вага, 68 кг, втішні поєдинки |
6:00 | жінки, середня вага, 62 кг, 1/8 фіналу |
6:45 | жінки, середня вага, 62 кг, 1/4 фіналу |
12:55 | жінки, середня вага, 62 кг, 1/2 фіналу |
14:55 | жінки, напівважка вага, 68 кг, сутички за 3-е місце |
15:15 | жінки, напівважка вага, 68 кг, фінал |
БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА
Час | Дисципліна |
---|---|
5:00 | чоловіки, середня вага, 77 кг, втішні поєдинки |
5:30 | чоловіки, важка вага, 97 кг, втішні поєдинки |
5:45 | чоловіки, напівсередня вагу, 67 кг, 1/8 фіналу |
6:15 | чоловіки, напівважка вага, 87 кг, 1/8 фіналу |
6:30 | чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, 1/4 фіналу |
7:00 | чоловіки, напівважка вага, 87 кг, 1/4 фіналу |
12:15 | чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, 1/2 фіналу |
12:35 | чоловіки, напівважка вага, 87 кг, 1/2 фіналу |
13:15 | чоловіки, середня вага, 77 кг, сутички за 3-е місце |
13:35 | чоловіки, середня вага, 77 кг, фінал |
13:55 | чоловіки, важка вага, 97 кг, сутички за 3-е місце |
14:15 | чоловіки, важка вага, 97 кг, фінал |
ВЕЛОСПОРТ
Час | Дисципліна |
---|---|
9:30 | жінки, трек, командна гонка переслідування, раунд I |
9:58 | чоловіки, трек, командний спринт, кваліфікація |
10:22 | чоловіки, трек, командна гонка переслідування, раунд I |
10:50 | чоловіки, трек, командний спринт, раунд I |
11:05 | жінки, трек, командна гонка переслідування, фінали |
11:35 | чоловіки, трек, командний спринт, фінали |
ВОДНЕ ПОЛО
Час | Дисципліна |
---|---|
8:00 | жінки, 1/4 фіналу, #1 |
9:30 | жінки, 1/4 фіналу, #2 |
12:20 | жінки, 1/4 фіналу, #3 |
13:50 | жінки, 1/4 фіналу, #4 |
ВОЛЕЙБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | чоловіки, 1/4 фіналу, #1 |
7:00 | чоловіки, 1/4 фіналу, #2 |
11:00 | чоловіки, 1/4 фіналу, #3 |
15:30 | чоловіки, 1/4 фіналу, #4 |
ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки, 1/4 фіналу, #1 |
3:00 | жінки, 1/4 фіналу, #2 |
15:00 | жінки, 1/4 фіналу, #3 |
15:00 | жінки, 1/4 фіналу, #4 |
ГАНДБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
3:30 | чоловіки, 1/4 фіналу, #1 |
7:15 | чоловіки, 1/4 фіналу, #2 |
11:00 | чоловіки, 1/4 фіналу, #3 |
14:45 | чоловіки, 1/4 фіналу, #4 |
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
Час | Дисципліна |
---|---|
11:00 | чоловіки, вправи на брусах, фінал |
11:45 | жінки, вправи на колоді, фінал |
12:30 | чоловіки, вправи на перекладині, фінал |
ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
Час | Дисципліна |
---|---|
3:30 | жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/2 фіналу #1 |
3:38 | жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/2 фіналу #2 |
3:46 | чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, 1/2 фіналу #1 |
3:56 | чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, 1/2 фіналу #2 |
4:06 | чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, 1/2 фіналу #1 |
4:16 | чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, 1/2 фіналу #2 |
4:30 | жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, 1/2 фіналу #1 |
4:38 | жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, 1/2 фіналу #2 |
5:25 | жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, фінал B |
5:35 | жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, фінал A |
5:45 | чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, фінал B |
5:55 | чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, фінал A |
6:15 | чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, фінал B |
6:25 | чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, фінал A |
6:45 | жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, фінал B |
6:55 | жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, фінал A |
КІННИЙ СПОРТ
Час | Дисципліна |
---|---|
13:00 | конкур, індивідуальна першість, кваліфікація |
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | чоловіки, потрійний стрибок, кваліфікація A+B |
3:05 | чоловіки, 1500 м, раунд I |
3:20 | жінки, метання списа, кваліфікація A |
3:45 | жінки, 400 м, раунд I |
4:50 | жінки, стрибки в довжину, фінал |
4:50 | жінки, метання списа, кваліфікація B |
5:05 | чоловіки, 200 м, раунд I |
6:20 | чоловіки, 400 м з бар'єрами, фінал |
13:10 | чоловіки, 110 м з бар'єрами, раунд I |
13:15 | чоловіки, штовхання ядра, кваліфікація A |
13:20 | чоловіки, стрибки з жердиною, фінал |
14:00 | чоловіки, 5000 м, раунд I |
14:35 | жінки, метання молота, фінал |
14:40 | чоловіки, штовхання ядра, кваліфікація B |
14:50 | чоловіки, 200 м, півфінали |
15:25 | жінки, 800 м, фінал |
15:50 | жінки, 200 м, фінал |
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
Час | Дисципліна |
---|---|
8:30 | чоловіки, клас фінн, фінал |
9:00 | клас Накра 17, відкритий, фінал |
СТРИБКИ У ВОДУ
Час | Дисципліна |
---|---|
4:00 | чоловіки, трамплін 3 м, 1/2 фіналу |
9:00 | чоловіки, трамплін 3 м, фінал |
СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ
Час | Дисципліна |
---|---|
13:30 | жінки, дуети, технічна програма |
СКЕЛЕЛАЗІННЯ СПОРТИВНЕ
Час | Дисципліна |
---|---|
11:00 | чоловіки, індивідуальна першість, кваліфікація (швидкість, боулдерінг, складність) |
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
Час | Дисципліна |
---|---|
4:00 | чоловіки, командна першість, 1/4 фіналу |
4:00 | жінки, командна першість, 1/4 фіналу |
8:30 | чоловіки, командна першість, 1/4 фіналу |
8:30 | жінки, командна першість, 1/4 фіналу |
13:30 | жінки, командна першість, 1/2 фіналу |
ВАЖКА АТЛЕТИКА
Час | Дисципліна |
---|---|
7:50 | чоловіки, 109 кг, група В |
13:50 | чоловіки, 109 кг, фінал, група А |
ФУТБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
11:00 | чоловіки, 1/2 фіналу, #1 |
14:00 | чоловіки, 1/2 фіналу, #2 |
ХОКЕЙ НА ТРАВІ
Час | Дисципліна |
---|---|
4:30 | чоловіки, 1/2 фіналу, #1 |
13:00 | чоловіки, 1/2 фіналу, #2 |