Рафаель Надаль одинадцятий раз виграв турнір у Барселоні

29 квітня 2018, 22:28
У фіналі іспанець обіграв грека Ціціпаса

Душ від Надаля. фото AFP

Найкращий тенісист світу Рафаель Надаль виграв тенісний турнір в Барселоні з призовим фондом 2,5 млн євро. У фіналі турніру Надаль розгромив 19-річного грека Стефаноса Ціціпаса – 6: 2, 6: 1.

Надаль виграв у Барселоні 11-й раз. В історії професійного чоловічого тенісу більше ніхто не вигравав будь-який турнір 11 разів, а іспанцеві це вдалося на двох змаганнях поспіль: у Монте-Карло та Барселоні.

В Іспанії Надаль взяв 55-й титул на ґрунті і оновив власний рекорд Відкритої ери (з 1968 року).

"Я дуже радий, що здобув перемогу над дуже складним суперником. Ціціпаса чекає прекрасне майбутнє. Для мене це був відмінний фінал, і 11-й титул дуже багато для мене значить. Я із задоволенням провів весь тиждень, і вболівальники прекрасно мене підтримували.

Дуже важко описати, як виграти 11 титулів на одному турнірі. Я й уявити не міг, що виграю Монте-Карло і Барселону 11 разів. Але я отримую задоволення від кожного турніру, і це дуже багато для мене значить ", – заявив Надаль.

Минулого тижня Рафаель Надаль виграв "Мастерс" в Монако, перемігши у фіналі Нісікорі.

Раніше ми писали, що Надаль обійшов Джона Макінроя за кількістю перемог за кар'єру в одиночному розряді. Іспанський тенісист знаходиться на п'ятому місці в переможному заліку. А очолює рейтинг Джиммі Коннорс з 1256 перемогами.