П'ятий пенальті після перегляду повтору: огляд матчу Данія – Австралія 1:1

21 червня 2018, 18:02
Відео голів матчу групи С чемпіонату світу з футболу

Данія - Австралія - 1:1. Фото: AFP

У четвер в Самарі був зіграний поєдинок другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу в квартеті С. Збірна Данії і команда Австралії зіграли внічию – 1:1. Наш сайт проводив текстову онлайн-трансляцію матчу Данія – Австралія  з фото і похвилинним коментарем гри. У датчан м'яч забив Крістіан Еріксен на сьомій хвилині, австралійці зрівняли рахунок на 38-й хвилині з пенальті, призначеного після використання системи відеодопомоги арбітру. Одинадцятиметровий удар реалізував Міле Єдинак, для якого цей м'яч став другим на турнірі.

Данці вийшли на перше місце в групі. Турнірні таблиці чемпіонату світу на нашому сайті оновлюються після кожного матчу.

У наступному матчі чемпіонату світу збірна Австралії зустрінеться з командою Перу 26 червня в Сочі, а збірна Данії того ж дня зіграє з французами в Москві.

Нагадаємо, що сьогодні в цій групі о 18:00 зійдуться Франція і Перу. Наш сайт веде текстову онлайн-трансляцію матчу Франція – Перу.