П'ятий етап "Джиро д'Італія" виграв колумбієць

10 травня 2017, 19:25
Фернандо Гавірія першим подолав етап у 159 кілометрів

Фернандо Гавірія виграв п'ятий етап "Джиро". Фото AFP

Колумбієць Фернандо Гавірія з команди Quick-Step Floors став переможцем п'ятого етапу багатоденної шосейної велогонки "Джиро д'Італія".

У середу Гавірія першим подолав етап у 159 кілометрів, час переможця – 3 години 40 хвилин 11 секунд. Для Гавірії це друга перемога на "Джиро" -2017. Колумбієць раніше виграв третій етап велобагатоденки.

Друге місце посів представник італії Якуб Марецко з Wilier Triestina – Selle Italia, третій – ірландець Сем Беннетт з Bora – Hansgrohe.

Трійка лідерів у генеральній класифікації в порівнянні з минулим етапом не зазнала змін: на першій сходинці розташувався люксембурзький велогонщик боб Юнгелс з Quick-Step Floors; другим і третім йдуть британці – Джерайнт Томас (Skyо, відставання – 6 секунд) і Адам Йейтс (Orica-Scott, +10 секунд).

Українці в гонці участі не беруть.

Наступний етап "Джиро д'Італія" протяжністю 217 км пройде в четвер, а завершиться багатоденка 28 травня в Мілані індивідуальною гонкою з роздільним стартом.