"ПСЖ" оштрафували за запізнення на другий тайм матчу з "Аталантою"

14 серпня 2020, 23:14
Парижани затрималися у роздягальні, проте зуміли організувати камбек

Томас Тухель. Фото: REUTERS/David Ramos

УЄФА оштрафував "Парі Сен-Жермен" за пізній вихід гравців парижан на другий тайм матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти "Аталанти" (2:1) . На французький клуб наклали грошовий штраф розміром 30 тисяч євро, також попередження отримав наставник команди Томас Тухель, повідомляється на офіційному сайті УЄФА.

Нагадаємо, "ПСЖ" здобув вольову перемогу над "Аталантою", забивши обидва м'ячі перед самим фінальним свистком. На 90-й хвилині рахунок зрівняв Маркіньос, а через три хвилини Максим Ерік Максім Шупо-Мотінг забив переможний гол.

"ПСЖ" пробився до півфіналу вперше за 25 років і зіграє там з дебютантом цієї стадії "Лейпцигом", який здолав мадридський "Атлетіко" (2:1). Матч відбудеться 18 серпня.

Нагадаємо. що сьогодні "Барселона" виставила найбільш віковий склад в історії Ліги чемпіонів. Середній вік гравців каталонського клубу становить майже 30 років.

Також в цій зустрічі лідер "Баварії" перевершив бомбардирський рекорд Шевченка у матчах проти "Барселони". Німецький футболіст вшосте за кар'єру засмутив воротаря каталонського клубу.