"ПСЖ" завдав поразки "Челсі" в Лізі чемпіонів

16 лютого 2016, 23:43
Голи Ібрагімовича і Кавані забезпечили французам мінімальну перевагу перед матчем-відповіддю у Лондоні

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів французький "ПСЖ" на своєму полі з рахунком 2:1 обіграв англійський "Челсі".

Рахунок на 39-й хвилині відкрив лідер господарів Златан Ібрагімович. Шведський нападаючий таким чином встановив рекорд Ліги чемпіонів – він забиває в цьому турнірі десятий рік поспіль у складі різних команд! Також Златан встановив рекорд ліги чемпіонів за кількістю жовтих карток, які отримав нападник – у нього їх тепер 21.

Джон Обі Мікел зрівняв рахунок у кінцівці першого тайму. Крапку в матчі на 78-й хвилині поставив Едінсон Кавані, який забезпечив французам мінімальну перевагу перед повторним матчем, який пройде в Лондоні 9 березня.