"ПСЖ" без Неймара програв "Ліону" в чемпіонаті Франції

22 січня 2018, 00:16
Переможний гол господарі забили в компенсований час

Депай приніс перемогу "Ліону". фото AFP

У матчі 22 туру чемпіонату Франції"Ліон" приймав "Парі Сен-Жермен". Парижани вийшли на матч без свого лідера Неймара, який скаржився на болі в стегні. Нагадаємо, що в попередньому cамий найдорожчий футболіст світу оформив покер. "ПСЖ" з рахунком 8:0 розгромив "Діжон". На цей раз "ПСЖ" без бразильця було непросто.

Вже на третій хвилині господарям вдалося відкрити рахунок. З далекого штрафного удару Набіл Фекір пробив в нижній кут.

А потім "ПСЖ" залишився без своєї другої зірки – по ходу першого тайму був замінений травмований Мбаппе.

Проте, гості зуміли відновити рівновагу на третій компенсованій хвилині до першого тайму. Дані Алвес пройшов по правому флангу і виклав м'яч під удар Кюрзаві, який вистрілив під поперечину.

А на 58-й хвилині Дані Алвес знову "відзначився". За удар ззаду по ногах отримав червону картку.

І "Ліон" таки дотиснув знекровленого суперника. У компенсований час Депай засадив м'яч у "дев'ятку". Перемога "Ліона" – 2:1.

Раніше ми писали, що в чемпіонаті Франції арбітр вдарив футболіста, який збив його з ніг.