Провалили стрільбу: зникла ще одна медальна надія України

8 лютого 2022, 12:11
У Пекіні відбулась індивідуальна чоловіча гонка у змаганнях з біатлону на Олімпіаді-2022. Золото дісталося титулованому французу Кантену Фійон-Має

Дмитро Підручний / Фото: Reuters

Україну в гонці на 20 км представили чотири біатлоністи: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Наші медальні надії були пов'язані з виступом капітана українських біатлоністів Дмитра Підручного. Перший вогневий рубіж Дмитро пройшов без промахів, але на стрільбищах, що залишилися, припустився трьох помилок і в результаті вибув з боротьби за нагороди. Дмитро показав найкращий результат з українців та фінішував на 18-му місці.

На жаль, не зуміли порадувати результатом решта українських учасників гонки. Наші хлопці провалили стрілльбу і значно поступалися суперникам у швидкості. Лише досвідчений Артем Прима потрапив до залікової зони ТОП-40.

Олімпійським чемпіоном став француз Кантен Фійон-Має, який допустив два промахи на вогневих рубежах. Срібло дісталося білорусу Антону Смольському, а бронза – фавориту гонки Йоганнесу Бо.