Програючи 0:3, Чехія змогла обіграти фінів на хокейному ЧС-2017

9 травня 2017, 00:40
Збірна Чехії обіграла команду Фінляндії в серії буллітів з рахунком 4:3

Чехія - Фінляндія - 4:3.

Збірна Чехії з хокею домоглася вольової перемоги над фінською командою в серії буллітів в матчі групового етапу чемпіонату світу 2017 року.

Зустріч групи В пройшла в понеділок в Парижі і завершилася перемогою чехів в серії буллітів з рахунком 4:3 (0:3, 0:0, 3:0, 0:0, 1:0).  Фінська команда до третього періоду вела з перевагою в три шайби – голами відзначилися Вальттері Фільппула (1-а хвилина), Топі Яакола (3) і Віллі Лаюнен (14).  Чехи відігралися в третьому періоді зусиллями Романа Хорак (48), Радко Гудаса (58) і Яна Коваржа (59).  Перемогу чехам приніс точний кидок Робіна Ханзла в серії буллітів.

Збірна Фінляндії в наступному матчі 10 травня зіграє з командою Словенії.  Чехов 11 травня чекає зустріч з норвежцями.

Чемпіонат світу з хокею в топ-дивізіоні: розклад, результати, таблиці