Прометей проїхався по супернику в Лізі чемпіонів

14 вересня 2021, 19:35
Чемпіон України успішно дебютував у баскетбольній Лізі чемпіонів. Перевага українців над чемпіоном Болгарії була переконливою

БК Прометей обіграв Левскі в Лізі чемпіонів

Сьогодні в Софії свій перший історичний матч в Лізі чемпіонів провів баскетбольний клуб Прометей. Суперником чемпіона України був болгарський Левски.

Першу чверть поєдинку українські баскетболісти програли суперникам, чим змусили трохи понервувати своїх уболівальників. Проте дві наступні чверті зняли всі сумніви в переможцеві зустрічі – настільки переконливою була українська команда. Останню 10-хвилинку матчу догравали резервісти чемпіона України.

Фінальний свисток арбітра зафіксував переконливу перемогу Прометея над чемпіоном Болгарії з перевагою в 40 очок – 96:56.

У наступному раунді кваліфікації Ліги чемпіонів Прометей зіграє проти чеського клубу Опава.

1/4 фіналу кваліфікації Ліги чемпіонів ФІБА сезону 2021-2022 рр.

Левськи – Прометей 56:96 (27:15, 3:33, 8:26, 18:22)