Прокляття плей-оф. Україна не зуміла обіграти Уельс у матчі року

5 червня 2022, 20:57
Національна команда України програла фінальний матч відбору ЧС-2022 Уельсу з рахунком 0:1, упустивши шанс потрапити на Мундіаль

Уельс vs Україна / Фото: Reuters

Сьогодні, 5 червня, у Кардіффі відбувся фінальний матч плей-оф відбору на Мундіаль у Катарі. Ми вели онлайн матчу Уельс – Україна на нашому сайті.

Головний тренер збірної України Олександр Петраков не став винаходити велосипед і виставив той самий склад, який обіграв Шотландію.

З перших хвилин матчу українці захопили ініціативу і створили кілька небезпечних моментів біля воріт Хеннессі. Відкрити рахунок у матчі мали Малиновський, Зінченко, Яремчук, але на висоті був воротар валлійців.

На 34-й хвилині матчу спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Гарет Бейл виконав подачу зі штрафного, а капітан "синьо-жовтих" Андрій Ярмоленко невдало підставив голову і відправив м'яч у власні ворота. 1:0 – валлійці вийшли вперед, скориставшись помилкою наших футболістів.

За кілька хвилин стався найбільш суперечливий епізод у першому таймі. Ярмоленка збили у штрафному майданчику Уельсу. Рефері скористався VAR, але пенальті не призначив. Дуже неоднозначне рішення арбітра зустрічі.

У другому таймі позначилася втома підопічних Петракова після матчу з Шотландією. Наші футболісти стали частіше губити валлійців біля власного штрафного майданчика.

На 56-й хвилині зустрічі Яремчук мав зрівняти рахунок у матчі. Форвард Бенфіки опинився перед воротами Уельсу, але пробив повз.

Щоб пожвавити гру в атаці, Петраков провів серію замін. Але воротар валлійців Хеннессі впіймав кураж і відбивав усе, що летіло у ворота Уельсу.

Фінальні хвилини пройшли в атаках українців, однак рахунок так і залишився тим самим. Поразка команди Петракова 0:1 і в Катар їде збірна Уельсу. Наші хлопці точно не заслужили поразки у цьому матчі, але в футболі не завжди перемагає найсильніший.