Програли Китаю, але завоювали бронзу. Українські тенісисти поповнили медальний залік

1 вересня 2021, 10:28
Дует українських спортсменів, незважаючи на програш у півфіналі збірній Китаю, завоював бронзову нагороду

Збірна України з настільного тенісу завоювала бронзову медаль на Паралімпіаді-2020 / Фото: Reuters

На Паралімпійський іграх у Токіо збірна України з настільного тенісу (клас 8-9) виграла бронзову медаль.

Суперниками українців у півфіналі була збірна Китаю. У парній зустрічі, українці Іван Май і Лев Кац програли китайському дуету 0:3. В індивідуальній Май поступився китайцю Ліану з рахунком 1:3.

Підсумковий рахунок поєдинку Україна – Китай – 0:2.

Оскільки матч за третє місце не проводиться, півфіналісти стають бронзовими призерами.

,

Ця медаль стала 70-ю за рахунком для української команди на Паралімпійських іграх. В активі українських паралімпійців зараз 15 золотих, 34 срібні та 21 бронзова нагород.