Потап написав гімн для чемпіонату Європи в Києві, а виконала його Мішель Андраде

16 листопада 2020, 16:18
В кінці листопада Палац спорту прийме ЧЄ з художньої гімнастики

Влада Нікольченко / Фото: AFP

Вже з 26 по 29 листопада в київському Палаці спорту півтори сотні спортсменок з 27 країн розіграють 8 комплектів нагород 36-го чемпіонату Європи з художньої гімнастики. Були побоювання, що турнір відмінять через пандемію, але його вдалося врятувати. А сьогодні, 16 листопада, відбувся реліз офіційного гімну чемпіонату Європи. До речі, у вересні 16-річна гімнастка виграла Кубок Дерюгіної.

Виконавицею композиції "Only You" стала відома україно-болівійська співачка Мішель Андраде. А автором виступив співзасновник продюсерського центру MOZGI Entertainment Олексій Потапенко.

Нагадаємо, що чемпіонат Європи з художньої гімнастики повертається до Києва через 16 років. Правда, змагання пройдуть за порожніх трибун і на них не буде розіграна олімпійська ліцензія на Ігри-2020 року, як планувалося раніше.

Останній раз київський Палац Спорту приймав континентальну першість у 2004 році. Тоді наша національна збірна зусиллями Анни Безсонової, Наталі Годунко та Тамари Єрофеєвої виборола срібні нагороди в командних та індивідуальних змаганнях.

Через 16 років в українській команді покладають надії вже на інших зірок. Перш за все – на Владу Никольченко і Вікторію Онопрієнко. А ось світовий та європейський лідер останніх років, збірна Росії, змагання в Києві пропускає.