Посол Хорватії на радощах від перемоги над Росією викинув у вікно диван

9 липня 2018, 17:23
Результат матчу Росія – Хорватія на ЧС-2018 змусив посла викинути диван, зняти футболку та пуститися в танок

Хорвати масштабно відсвяткували перемогу над Росією. фото AFP

Після матчу Росія – Хорватія в 1/4 фіналу чемпіонату світу вірусним стало не тільки відео з Відою і Вукоєвичем і привітом Україні. Посол Хорватії в країнах Південно-Східної Азії також став зіркою соціальних мереж. Креш Главац так святкував перемогу своєї національної команди, що на радощах викинув у вікно диван! Після цього він зняв футболку, яка вирушила за диваном, і пустився в танок. Все це зняли на смартфон його друзі. Відео одразу стало популярним в інтернеті.

До речі, президент Хорватії станцювала у vip-ложі стадіону перед Медведєвим на ЧМ-2018. Колінда Грабар-Кітарович показала щирі емоції під час матчу Росія – Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу.

Нагадаємо, що збірна Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу 2018 в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилася в півфінал. сновний час матчу завершився з рахунком 1:1, на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрія Крамаріча. У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс-гравця київського "Динамо" Домагоя Віди, але росіяни змогли відігратися – вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес. У серії пенальті хорвати були кращими – 4:3.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад та результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.