Останній мас-старт сезону Кубка світу з біатлону пройшов у чоловіків

25 березня 2018, 15:48
Росіянин Максим Цвєтков переміг в гонці в Тюмені

На етапі Кубка світу в Тюмені пройшов

На заключному дев'ятому етапіКубка світу з біатлону в сезоні-2017/18 в Тюмені пройшов мас – старт у чоловіків . Переміг росіянин Максим Цвєтков .

У неділю Цвєтков подолав 15 – кілометрову дистанцію без промахів на чотирьох вогневих рубежах за 37 хвилин 37,3 секунди . Друге і третє місця посіли норвежці – Ерлен Бьентегор ( без промахів ; відставання – 2,7 секунди ) і Йоханнес Бе ( два промахи ; +16,6 ) .

Для 26 – річного Цвєткова ця перемога стала першою в особистих гонках на етапах Кубка світу в кар'єрі . У поточному сезоні з росіян тільки Антон Шипулін вигравав в Кубку світу .
Збірна України з біатлону не поїхала на етап Кубка світу в Тюмень , оскільки було прийнято рішення , що всіукраїнські збірні будуть бойкотувати змагання в Росії. Раніше ми повідомляли , що олімпійська чемпіонка Юлія Джима думає про завершення кар'єри і може провести останню гонку на військовому чемпіонаті світу.
Раніше українська біатлоністка Олена Підгрушна зізналася , щов біатлоні є дівчата з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Капітан збірної України уточнила : в нашій команді таких спортсменів немає .