Португальський "Спортінг" здобув впевнену перемогу в столиці Казахстану

15 лютого 2018, 22:03
Футболісти "Спортинга" обіграли "Астану" в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

"Астана" - "Спортинг" - 1:3. Фото AFP

Португальський "Спортінг" здобув перемогу над казахстанською "Астаною" в першому матчі 1/16 фіналу футбольної Ліги Європи.

Зустріч, що відбулася в четвер в Астані, завершилася з рахунком 3: 1 на користь гостей, у складі яких голи забили Бруну Фернандеш (48-а хвилина, з пенальті), Желсон Мартінш (50) і Сейду Думбія (56). У господарів поля відзначився Марін Томасов (7).

Захисник "Астани" Юрій Логвиненко був видалений з поля на 62-й хвилині за другу жовту картку.

Гра у відповідь відбудеться 22 лютого в Лісабоні.

Пізніше в четвер свій перший поєдинок у 2018 році проведе київське "Динамо". У Греції команда Олександра Хацкевича зустрічається з АЕКом. Де дивитися матч АЕК – "Динамо": список трансляцій поєдинку на ТВ і в інтернеті.

Раніше ми приводили коментар агента захисника АЕКа Дмитра Чигринського про майбутнього суперника киян: "АЕК міцний, як Метакса".

Також паралельно проходить матч "Селтік" – "Зеніт": список трансляцій поєдинку в Шотландії. Поєдинок у відповідь команди зіграють в Санкт-Петербурзі 22 лютого.