Португалія з двома рекордами громить Азербайджан в 1/4 ЧЄ з футзалу. Відео голів

6 лютого 2018, 22:18
Голи та кращі моменти матчу 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футзалу

Збірна Португалії розгромила Азербайджан в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футзалу 2018 року, який проходить у Словенії.

Незважаючи на те, що азербайджанці відзначилися в матчі вже на першій хвилині, розвинути свій успіх їм більше не вдалося. А ось португальці відіграли вже через хвилину, а потім ще сім разів вразили ворота суперника.

Автор покеру Рікардінью став кращим бомбардиром в історії футзальних чемпіонатів Європи – 21 гол у фінальній стадії.

Також свій рекорд встановила збірна Португалії – вони перша команда, кому вдалося забити п'ять м'ячів у першому таймі в історії турніру.

Португалія – Азербайджан – 8: 1

Голи: Педру Карі (2'05 '', 5'43 ''), Пані Варела (9'40 ''), Рікардінью (10'31 '', 19'32 '', 25'31 '', 31 ' 15 ''), Бруну Коелью (24'09 '') – Евертон Кардозо (0'54 '')

У півфіналі збірна Португалії зіграє з командою Росії, яка вчора здолала господарів турніру Словенію (2: 0).

Нагадаємо, що останню путівку в півфінал Євро-2018 розіграють команди України та Іспанії. Дивитися матч Україна – Іспанія можна на ТБ і в інтернеті – список трансляцій матчу доступний на нашому сайті.