Португалія завдала два удари у ствір воріт Марокко і перемогла

20 червня 2018, 17:02
Перемогу чемпіонам Європи приніс гол Кріштіану Роналду на старті матчу, після чого марокканці не реалізували безліч моментів

Кріштіану Роналду. Фото AFP

Збірна Португалії перемогла команду Марокко в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу. Матч пройшов на стадіоні "Лужники" в Москві в середу і завершився з рахунком 1: 0. Після цієї гри в активі португальців стало чотири очки – команда Фернанду Сантуша лідирує в групі В. Наш сайт проводив текстовий онлайн матчу Португалія – Марокко .

Португальці змогли забити швидкий гол: на четвертій хвилині після подачі з кутового Кріштіану Роналду головою вколотив м'яч під поперечину! Цей гол став для лідера збірної Португалії четвертим на турнірі і 85-м в кар'єрі за національну збірну. Тепер Роналду обійшов угорця Ференца Пушкаша, який забив 84 м'ячі за збірну Угорщини. Таким чином, в списку кращих бомбардирів збірних за всю історію футболу Роналду вийшов на чисте друге місце і тепер поступається тільки рекордсмену збірної Ірану Алі Даеі (109 м'ячів у 149 матчах).

Після пропущеного гола марокканці почали багато атакувати і не припинили це робити до фінального свистка. Африканська збірна створила безліч моментів, запам'ятався атакуючими діями екс-гравець київського "Динамо" Юнес Беланда. А португальці в другому таймі не змогли завдати жодного удару в площину воріт Марокко!

У матчі останнього туру групового етапу Марокко зіграє з Іспанією, а Португалія – з Іраном. Ігри відбудуться 25 травня і почнуться одночасно о 21:00 за Києвом.