"Порту" сенсаційно обіграв "Баварію" у ЛЧ

15 квітня 2015, 23:46
Португальці на своєму полі виграли перший чвертьфінал

Фото AFP

Досить несподівано завершився перший чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів між "Порту" і "Баварією". Мюнхенці були явними фаворитами протистояння, але зараз їх вихід у півфінал під великим сумнівом.

Відкрили господарі рахунок чи не в першій атаці. Нойєр сфолив у своїй штрафній і Куарежма реалізував пенальті. На 10-й хвилині Куарежма оформив дубль. Португалець скористався помилкою Данте, відібрав м'яч і реалізував вихід один на один.

Здавалося, "Баварія" повернеться в гру, коли через деякий час Алькантара замкнув простріл. Але "Порту" не віддавав ініціативу і змусив мюнхенських захисників ще раз помилитися. Мартінес вийшов один на один, обіграв Нойєра і встановив остаточний рахунок у матчі.

"Порту" – "Баварія" – 3:1 (Куарежма, 3, пен, 10, Мартінес, 65 – Алькантара, 28).