Полтава виграла "зарубу" лузерів: огляд матчу "Ворскла" – "Карпати"

15 грудня 2019, 16:27
Після цієї поразки львів'яни будуть зимувати на дні турнірної таблиці української Прем'єр-ліги

"Ворскла" vs "Карпати"

У чемпіонаті України з футболу відбувся поєдинок аутсайдерів – "Ворскли" і "Карпат", які перед 18-м туром з 11 очками ділили останнє 12-е місце в Прем'єр-лізі. На своєму полі "Ворскла" здолала "Карпати" з рахунком 2:1, залишивши зимувати на дні турнірної таблиці львів'ян. Нагадаємо, також у заключному турі 2019 року "Динамо" вимучило перемогу над "Десною" 1:0.

У матчі "Ворскла" – "Карпати" Луїзао на 30-й хвилині вивів полтавчан вперед – 1:0.

На 39-й хвилині львів'янин Бойчук зрівняв рахунок – 1:1.

Але вже на 42-й хвилині "Ворскла" реалізувала пенальті (відзначився Васін), що принесло полтавчанам перед відпусткою перемогу з рахунком 2:1.

Зазначимо, тренер "Ворскли" Юрій Максимов в кінці матчу за бурхливі емоції отримав від судді жовту картку.

Ворскла – Карпати – 2:1