Польща виграла у України, а Ярмоленко не забив пенальті: відео голів та огляд матчу

12 листопада 2020, 07:51
Перший гол привіз у свої ворота український воротар "Реала" Андрій Лунін

Польща - Україна / Фото: Reuters

Напередодні в Хожуві збірна України провела товариський матч з Польщею, щоб краще підготуватися до заключних турів групового етапу Ліги націй. Поєдинок приймав Сілезький стадіон, і команда Андрія Шевченка експериментальним складом поступилася Польщі – 0:2.

Гол у роздягальню на 41-й хвилині привіз у свої ворота український воротар "Реала" Андрій Лунін, який вийшов далеко в поле і замість вибивання м'яча вирішив фінтом прокинути його повз суперника. Але фокус не вдався, після чого Зелінськи відпасував на Пентека, який вразив здалеку порожні ворота.

Раніше пенальті у ворота збірної Польщі не забив Андрій Ярмоленко.

А в середині другого тайму поляки збільшили свою перевагу. Модер, який хвилиною раніше вийшов на заміну, встиг першим на добивання після розіграшу штрафного – 2:0.

Нагадаємо, що після товариського матчу з поляками збірну України чекають дві гри в рамках Ліги націй УЄФА: в Лейпцигу проти Німеччини (14 листопада) і в Люцерні зі Швейцарією (17 листопада).

Раніше Андрій Шевченко розповів, що стежить за гравцем "Вулвергемптона", але взяти до збірної поки не може.