Поль Погба в соцмережах пародіює своє ж виконання пенальті

30 жовтня 2018, 19:07
Футболіст "Манчестер Юнайтед" зняв відео, на якому повільним кроком наближається до свого автомобіля

Поль Погба. Фото AFP

Півзахисник " Манчестер Юнайтед " Поль Погба оригінальним способом виконав пенальті в матчі десятого туру чемпіонату Англії проти " Евертона " . 25 – річний француз довго розбігався , повільними кроками просуваючись до м'яча .

Відео пенальті Поля Погба в матчі проти "Евертона":

Футболіст в своєму Twitter опублікував відео , на якому спародіював сам себе : таким же повільним кроком він добирався до свого автомобіля .

" Манчестер Юнайтед " після 10 турів займає восьме місце в чемпіонаті Англії , маючи в активі 17 очок .

Нагадаємо, що "МЮ" на своєму полі переміг "Евертон"в матчі десятого туру Прем'єр – ліги з рахунком 2 : 1 . Перший гол у складі " червоних дияволів " забив Поль Погба ( 27 – а хвилина ) , який добив м'яч у ворота після того , як не реалізував 11 – метровий удар . Другий м'яч " Манчестер Юнайтед " забив Антоні Марсьяль на самому початку другого тайму . У гостей гол забив Гілфі Сігурдссон , який в середині другого тайму холоднокровно реалізував пенальті .