Поки Роналду відбивається від звинувачень в згвалтуванні Мессі встановлює черговий гольовий рекорд

8 жовтня 2018, 14:28
Аргентинець лідирує за цим показником в топ-5 чемпіонатів Європи

Ліонель Мессі. Фото AFP

Нападаючий іспанської "Барселони" Ліонель Мессі відзначився забитим м'ячем у матчі 8-го туру чемпіонату Іспанії проти "Валенсії" (1:1, перерва). Аргентинець відзначився на 23-ій хвилині дальнім ударом після комбінації з Луїсом Суаресом.

За останні 10 сезонів Мессі забив 57 м'ячів з-за меж штрафного майданчика у чемпіонаті Іспанії і лідирує за цим показником в топ-5 європейських першостей.

Раніше ми писали, що Дієго Марадона порадив Мессі більше не грати за збірну Аргентини. Ліонель взяв паузу у виступах за національну команду після невдачі на ЧС-2018.

До речі, недавно екс-тренер збірної Аргентини Ельвіо Паолороссо заявив, що Мессі втратив розум. Найгіршим моментом для нападника Ліонеля Мессі стала поразка в фіналі Кубка Америки 2016 року.

В кінці вересня Лео Мессі вже встановлював особистий рекорд: він провів найбільшу кількість матчів у Примері серед іноземців. Колишнє досягнення належало бразильському захиснику Дані Алвесу, який виступав в Іспанії за "Севілью" і "Барселону".