Поки Беленюк думав про кіно, його партнери виграли 18 золотих медалей

13 травня 2019, 11:05
Наша збірна змела всіх суперників на домашньому килимі під час престижного міжнародного турніру з боротьби

У Києві відбувся престижний міжнародний турнір з боротьби. Він став "оглядинами" нашої збірної перед Європейськими іграми і чемпіонатом світу. Українці змели в Палаці спорту 47 медалей, з них 18 – "золотих"! Перемогою відзначила камбек після операції на коліні Ірина Коляденко (до 65 кг): "Півроку не було змагань. Але після Нового року не розпорошувалася, щоб довести, що я гідна суперниця, дівчаткам, які виграли Україну".

Фото – UWA

Зоряний Жан Беленюк на турнірі був як гість: "Можливо, після Токіо-2020 піду зі боротьби. Не бачу сенсу затримуватися. Хочу провести життя яскраво, щоб в старості було що дітям розповісти". Беленюк подумує навіть про кіно.

Як повідомлялося раніше, Жан Беленюк виконав запальний гопак після виграшу "золота" чемпіонату Європи. Таким чином український борець повторив ритуал, яким відзначив свій успіх на Олімпіаді-2012 в Лондоні Олександр Усик.

Також повідомлялося, що португальський дзюдоїст програв бій через смартфон, що випав з кімоно. Таких дурних поразок в дзюдо, напевно, ще не було. Анрі Егутідзе став жертвою власної забудькуватості.