Підняли купу золота та срібла! Неймовірний тріумф України на чемпіонаті Європи

3 червня 2022, 21:07
Ірина Деха та Аліна Марущак успішно виступили на континентальній першості, зібравши на двох шість медалей – три золоті, дві срібні плюс бронзову

Наші героїні чемпіонату Європи / Фото: Федерація важкої атлетики України

Сьогодні на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Албанії було розіграно нагороди у жіночій ваговій категорії до 81 кг.

В Україні – дві медалі! Чемпіонкою континенту стала Ірина Деха. Наша спортсменка найбільше підняла у ривку – 116 кг, а потім стала першою і у поштовху – 137 кг. Підсумок – дві малі та одна велика золоті медалі.

А срібною призеркою чемпіонату Європи (у сумі) стала Аліна Марущак, котра підняла 235 кг (108 кг + 127 кг). На її рахунку срібна та бронзова малі медалі, а також срібло за загальний результат.

Для Ірини Дехи – це вже третя перемога на чемпіонатах Європи. До сьогодні вона ставала найкращою важкоатлеткою 2016 та 2021 року.

Раніше ми писали, що 14-річна важкоатлетка Аліна Перегудова та її мама стали жертвами рашистських обстрілів Маріуполь.

У боях за Маріуполь загинув також важкоатлет Атанас Іванов.