Чому вона досі не на Кубку світу? Українська біатлоністка виграла другу медаль за тиждень

27 листопада 2021, 22:34
Екс-білоруска Дар'я Блашко продовжує успішно виступати на Кубку IBU

Дар'я Блашко виграла другу медаль на Кубку IBU

У суботу, 27 листопада, у шведському Ідрі відбулися гонки першого етапу Кубка IBU. У жіночому спринті взяло участь п'ять українських біатлоністок.

Найкращий результат серед наших спортсменок показала Дар'я Блашко, яка ідеально відпрацювала два вогневі рубежі та в результаті показала третій результат.

Слід зазначити, що разом із українкою однаковий час показала Ірені Кадуріш – 35.3.

У топ-10 також потрапила Ольга Абрамова, яка показала чудову стрільбу, але швидкісні можливості поки що не дозволяють їй боротися за п'єдестал.

Переможницею жіночого спринту стала німкеня Франциска Хільдебранд. Срібло у Каролін Коломбо із Франції.