Чому Миколенко поховав збірну України? Стала відома причина

29 березня 2021, 00:24
Георгій Бущан розповів, що сталося в нашому штрафному

Віталій Миколенко / Фото: Getty Images

Збірна України зіграла внічию з Фінляндією (1:1) у відбірковому матчі ЧС-2022. Жуніор Мораес відкрив рахунок на 80-й хвилині, але перед фінальним свистком Віталій Миколенко сфолив у власному штрафному майданчику. Захисник помилився в простій ситуації, заробив червону картку і пенальті в наші ворота.

"В цілому, звичайно, незадоволені результатом, незадоволені кінцівкою гри. У останні 5 хвилин можна було зіграти грамотніше. Контролювали гру, мали достатньо моментів. Не вистачило нам в кінцівці концентрації.

Звичайно, підтримали Миколенка. Треба було мені підказати, щоб він вибивав м'яч, а я сказав, щоб він мені скидав. Напевно, я його заплутав. Хотів би вибачитися", – зазначив після матчу воротар нашої команди Георгій Бущан.