Перемоги "Донбасу", "Кременчука" і "Галицьких Левів": підсумки 19-го туру УХЛ

23 листопада 2017, 15:13
Короткі огляди всіх матчів і відео закинутих шайб

"Динамо" - "Кременчук" 0:4. Фото ХК Кременчук

В рамках Української хокейної ліги відбувся черговий тур регулярного чемпіонату.

"Динамо" – "Кременчук"

У першому періоді команди поперемінно атакували ворота один одного, проте до по-справжньому небезпечних кидків справа не доходила. На 10-й хвилині Гліб Кривошапкін штовхнув на борт Максима Мартишка, який отримав серйозне ушкодження – його з льоду забрали на ношах. Після цього темп гри дещо спав, і лише до середини другого періоду команди пожвавилися і стали показувати атакуючий хокей.

На 33-й хвилині матчу рахунок відкрив Олександр Бойових, який реалізував чисельну перевагу своєї команди. Третій період став бенефісом "Кременчука" – спочатку Олексій Костюк перехопив шайбу після невдалої передачі виїхавшого за ворота голкіпера "динамівців", і відправив її в сітку. А через 6 хвилин, після чергового нереалізованого більшості харківської команди, кращий снайпер "Кременчука" Дмитро Чернишенко закинув свою 15-ту шайбу в сезоні.

Крапку в матчі поставив Сергій Алексанян-Петрович, який пройшов "крізь" захисників і відправив ігровий снаряд у протихід Владиславу Гурку.

Таким чином, воротар "Кременчука" Віталій Власенко оформив свій перший шатаут в сезоні, що дозволило "городянам" наблизитися до "Білого Барсу" на відстань 4 очок в турнірній таблиці.

"Динамо" – "Кременчук" 0:4 (0:0; 0:1; 0:3)

Шайби: 0:1 Бойових (Чернишенко – більш.), 32:18. 0:2 Костюк, 47:00. 0:3 Чернишенко (Алексанян-Петрович), 52:57. 0:4 Алексанян-Петрович, 58:40.

"Білий Барс" – "Донбас"

Старт поєдинку видався досить інтенсивним, проте кидків по воротах голкіперів було зовсім небагато. Лише на 9-й хвилині шайбу в більшості вдалося закинути форварду донеччан Владиславу Луговому, а через 10 хвилин він же відзначився і вдруге. Другий період був цікавішим на кидки, однак голкіпери творили дива в своїх воротах, здійснюючи раз по раз сейви. Лише під завісу періоду свою першу шайбу в сезоні закинув захисник "Донбасу" Філіп Матвієнко.

На 48-й хвилині красиву шайбу закинув Ілля Коренчук, зробивши рахунок 0:4. Після цього гравці "Білого Барса" змогли відіграти дві шайби зусиллями кращого захисника УХЛ в жовтні Максима Ядловського і Руслана Ромащенка, проте крапку в матчі поставив Олександр Костиков, закинувши шайбу у вже порожні ворота. Таким чином, "Донбас" виграв битву лідерів чемпіонату України.

"Білий Барс" – "Донбас" 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)

Шайби: 0:1 Луговий (Коренчук, Мазур – більш.), 8:42. 0:2 Луговий (Коренчук), 18:38. 0:3 Матвієнко (Мазур, Луговий), 39:27. 0:4 Коренчук, 47:55. 1:4 Ядловський (Даниленко – більш.), 51:50. 2:4 Ромащенко (Печерських), 54:45. 2:5 Костиков (Захаров – порожні ворота), 59:58.

Нагадаємо, що в попередньому турі "Донбас" в гостях обіграв "Вовків" з Броварів, закинувши в ворота господарів аж дев'ять шайб.

"Галицькі Леви" – "Вовки"

Результат поєдинку багато в чому вирішила гра в нерівних складах. Перші ж два видалення "Вовків" стали результативними для господарів – спочатку відзначився Ілля Генералов, а другу шайбу на свій рахунок записав капітан "левів" Всеволод Толстушко. Цікаво, що всі свої 8 шайб у нинішньому сезоні Толстушко закинув в більшості.

В середині другого періоду розрив у рахунку збільшив Роман Кізла, який відкрив таким чином рахунок своїм голам в Українській хокейній лізі. У дебюті третього періоду "Вовки" все ж "розмочили" щойно вчора підписавшого контракт з командою із Новояворівська Владислава Вязовова – однак більше шайб в матчі закинуто не було. Таким чином, "Галицькі Леви" оформили свою третю перемогу в сезоні.

"Галицькі Леви" – "Вовки" 3:1 (2:0; 1:0; 0:1)

Шайби: 1:0 Генералов (Сірченко, Двірник – більш.), 9:49. 2 0 Толстушко (Сірченко, Генералов – більш.), 11:52. 3:0 Кізла (Дворник, Толстушко), 33:59. 3:1 Бобков (Шапіро), 42:36.

Раніше ми підводили підсумки 18-го туру Української хокейної ліги з відеооглядами матчів.