Переможця чоловічої гонки переслідування в Поклюці визначили тільки за допомогою фотофінішу

9 грудня 2018, 15:02
За золоту медаль до останнього боролися Йоханнес Тінгнес Бе і Кантен Фійон Майє

Фініш гонки переслідування вийшов драматичним. Фото

У словенській Поклюці завершилася програма чоловічих гонок в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону. Переможцем гонки переслідування став Йоханнес Тінгнес Бе. Норвежець захопив лідерство, незважаючи на промах на першій стрільбі, але розгубив всю перевагу, двічі промахнувшись на останній. У підсумку переможця гонки довелося визначати за допомогою фотофінішу. Всього на 0,1 секунди від нього відстав Кантен Фійон Майє з Франції, а третім прийшов росіянин Олександр Логінов.

Він до останнього претендував на "золото", але на останньому колі перечепився через власну ж палицю і вибув з гонки за перемогу.

Кращий результат серед українців продемонстрував Артем Прима. З двома промахами від прийшов до фінішу 11-м. Стільки ж промахів допустив Сергій Семенов, але його відставання від лідера склало майже три хвилини. Дмитро Підручний з трьома пострілами мимо прийшов до фінішу 40-м

40.  Дмитро Підручний  (0+1+2+0)  +3:14,4

Нагадаємо, що в четверЮлія Джима виграла індивідуальну гонку Кубка світу . Олена Підгрушна і Анастасія Меркушина в тій гонці фінішували в ТОП – 20 .

Додамо, що перший етап Кубка світу з біатлону сезону – 2018/2019 для України почавсяз бронзових нагород , які в одиночній змішаній естафеті здобули Анастасія Меркушина та Артем Тищенко .