Плей-офф НБА: став відомий перший чвертьфіналіст

22 квітня 2018, 09:37
"Нью-Орлеан Пеліканс" переміг "Портленд Трейл Блейзерс" з рахунком 4: 0 в серії

Ентоні Девіс набрав 47 очок.

У Національній баскетбольній асоціації ( НБА ) в розпалі плей – офф : найсильніші баскетболістизмагаються в стадії 1/8 фіналу. В ніч на неділю за київським часом став відомий перший чвертьфіналіст – ним став клуб " Нью – Орлеан Пеліканс " . У серії до чотирьох перемог " Пелікани " всуху обіграли " Портленд " і чекають свого суперника в чвертьфіналі.

"Нью-Орлеан Пеліканс" переміг "Портленд Трейл Блейзерс" в четвертому матчі серії першого раунду плей-офф НБА в Новому Орлеані з рахунком 131: 123 (26:25, 32:31, 42:31, 31:36) на користь " Пеліканс".

У складі переможців 47 очок і 11 підбирань записав собі в актив Ентоні Девіс, Джру Холідей набрав 41 очко, а Нікола Міротіч зробив дабл-дабл – 10 очок і 11 підбирань. У "Трейл Блейзерс" 38 очками відзначився Сі Джей Макколлум, дабл-дабл зробив Юсуф Нуркіч – 18 очок і 11 підбирань.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 4: 0 на користь "Нью-Орлеана". Суперник "пеліканів" у другому раунді визначиться в серії між "Голден Стейт Ворріорс" і "Сан-Антоніо Сперс", в якій чинний чемпіон веде з рахунком 3: 0.